Köpek Psikolojisi Rehabilitasyonu

kopek psikolojisi rehabilitasyonu

Köpek Psikolojisi Rehabilitasyonu

Köpek davranışları uzmanı Sedat Bensason, siz değerli köpek sahiplerine, çok az köpek eğitmeninin cesaret göstererek sorumluluk aldığı, köpek psikolojisi rehabilitasyonu dalında, güvenilir bir hizmet sunuyor. Köpek Sahibi Koçu, başarısızlığın köpek adına nasıl bir son hazırladığının bilinciyle hareket ederek, bir adım öne çıkıyor ve köpek sahiplerini yaşadıkları sancılı süreçte asla yalnız bırakmıyor.

Köpek Psikolojisi Rehabilitasyonu Hizmetlerimizin Amacı

Psikolojik rehabilitasyon hizmetine ihtiyaç duyan bir köpeğin yaşam standartları az çok tahmin edilebilir. Bu duruma bir de, köpeklerini her gün sıkıntı içinde gören sahiplerin üzüntüsü eklendiğinde, konu acilen müdahale gerektirir. Köpek Sahibi Koçu olarak, sağladığımız rehabilitasyon hizmetlerimizin temel amacı, tedaviye ihtiyaç duyan köpeği dengeli bir ruh haline geri getirebilmektir. Bu değerli amacı sağlamaya çabalarken, köpek sahiplerini de sürecin içinde konumlandırıyoruz. Bu sayede onlara, ömürleri boyunca sahip olacakları tüm köpekleri için, davranış bozukluklarını oluşmadan önleme konusunda çok değerli bilgiler sunuyoruz.

Köpek Psikolojisi Rehabilitasyonu Hizmetlerimizde İzlenen Yol

Köpeklere, psikolojik rehabilitasyon seviyesinde yardım edebilmek için öncelikle onların duygusal yapılarını ve hayatı öğrenme metotlarını çok iyi bilmek gerekir. Değişik yazılarımızda sıkça bahsettiğimiz gibi, köpekler geçmişe takılmadan anı yaşarlar. Fakat bu durum onların geçmiş deneyimlerinden dersler çıkarmadıkları anlamına gelmez. “Geçmişe takılmamak” ibaresi köpeklerin kendilerini yeni öğretilere kapatmadığını ifade eder. İşte bu noktada, köpeklerde öğrenmenin nasıl gerçekleştiği konusu gündeme geliyor. Birçok eğitmenin; Köpekler davranışlarının sonucunda başlarına gelen iyi ya da kötü deneyimleri hatırlayarak öğrenir. Cevabına karşı bir soru da bizden gelsin. Edimsel koşullanmanın köpeğin öğrenmesi üzerindeki etkilerin bilincindeyiz. Peki ya annesinin davranışlarını taklit eden bir yavru köpeğin, gözlemleme sayesinde edindiği sosyal öğrenme metodu hakkında ne düşünüyorsunuz? Evet Köpek Sahibi Koçu dostları, sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, psikolojik rehabilitasyon hizmetlerimizde de köpeklerin içgüdüsel ve doğal alışkanlıkları ön planda tutulmaktadır. Can dostlarımızın, bozulmuş hayat kalitesini iyileştirirken, yine doğadan kopya çekiyor ve bu sayede hizmetimizin köpeğin kabullenmesi açısından problem çıkarmayarak çok hızlı sonuç vermesini sağlıyoruz.

Köpek Psikolojisi Rehabilitasyonu Hizmetlerimiz

Köpeğiniz iç dünyasında ne denli büyük bir problem yaşıyor olursa olsun. 15 yılda yüzlerce köpeğe ve sahibine fayda sağlamış tecrübeli köpek eğitmeni Sedat Bensason, hazırladığı rehabilitasyon hizmeti paketleriyle yanınızda.

Köpek Davranış Bozukluğu Rehabilitasyonları

Köpeğinizin komutlarınızı yerine getirmemekten daha derin sorunları olduğunu mu düşünüyorsunuz? Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Köpek Sahibi Koçu Sedat Bensason, yardıma hazır. Devamı…

Köpek Eğitimi Sonrası Uyum Sorunları Rehabilitasyonu

Köpeğiniz eğitim aldığı halde sizi dinlemekten kaçınıyor mu? Gelin konuya biraz daha detaylı yaklaşalım. Uzman köpek eğitmeni Sedat Bensason eğitim sonrası uyum sürecinde problem yaşayan köpeğiniz için üst düzey bir rehabilitasyon hizmeti hazırladı. Devamı…

COPYRIGHT © 2024 | Designed and Developed by UĞUR CİHAN AĞIRBAŞ