Köpek Sahibi Koçu

Köpek sahibinin, köpeğini ve köpeğinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamasını ve bu sayede köpeğiyle olan ilişkisini en yüksek seviyeye taşımasına yardımcı olmak amacıyla 2013 yılında deneyimli köpek eğitmeni Sedat Bensason tarafından kurulmuştur.
2004 yılından bu yana sertifikalı köpek eğitmeni olan ve 500 den fazla köpek ile eğitim, rehabilitasyon gerçekleştiren Sedat Bensason kariyeri boyunca edindiği deneyimlerinden yola çıkarak,  köpekler için en uygun ve en kalıcı eğitimin köpeğin sahibi ile beraber verilmesi ve eğitimin her gün tekrar edilmesi gerektiğine inanmaktadır.
Dog Owner’s Coach – Köpek Sahibi Koçu ‘ndan hizmet alan bir köpek sahibi, satın aldığı eğitim, rehabilitasyon ve/veya danışmanlık paketinin içeriğine ek olarak, köpeklerin doğal davranışları ve ihtiyaçları hakkında geniş bilgiye sahip olurken kendi köpeğinin karakteri ile ilgili de uzman görüşü edinir.
Dog Owner’s Coach – Köpek Sahibi Koçu;  Bu bilgiler ışığında, verdiği hizmetlerin tamamında köpekleri, sahipleri ile birlikte eğiterek, köpek sahiplerini eğitim sürecinin bir parçası değil merkezi haline getirmektedir. Bu sayede eğitimin tamamlanması, köpeğin komutları öğrenmesi değil köpek sahibinin köpeğini tam anlamıyla kontrol edebilmesi anlamına gelmektedir.

COPYRIGHT © 2024 | Designed and Developed by UĞUR CİHAN AĞIRBAŞ